Whirlpool AKR 360WH - Varná doska
Pr. č.: 65618
Popis produktu Whirlpool AKR 360WH
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Biela |
| Rozmery - výška: | 4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 48 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 58 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 7300 W |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit