Whirlpool ADG 221 vystavený kus - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 78677
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu Whirlpool ADG 221 vystavený kus
Vstavaný spotrebič - čelný panel na obrázku nie je súčasťou spotrebiča
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
Sušenie a programy
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Studený predoplach: | nie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 10litrov |
| Spotreba energie: | 0.83 kWh |
| Energetická trieda: | A+ |
| Hlučnosť: | 51 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor soli: | nie |
| Funkcie: |
Systém sušenia statické Počet umývacích ramien 2+sprcha Počet teplôt 3 Počet progr. umývania 6 Studené predumývanie áno Eco áno 1h denný program áno Rýchle Denná náplň áno Denné umývanie áno Intenzívne 65 °C áno Posun štartu 1-12 h Polovičná náplň áno Zvuková signalizácia na konci cyklu áno Košík na príbor v dolnom koši áno Vyberateľný horný kôš áno Prestaviteľná výška horného koša áno Kontrolka nedostatku leštidla elektronická Kontrolka nedostatku reg.soli elektronická Aquasafe áno Samovyvažovacie dvierka áno Filter nerez Úprava vody áno Nastaviteľné nožičky áno Pripojenie na 3/4" vonkajší závit áno Maximálna teplota privádzanej vody 60 °C Dĺžka odtokovej hadice 150 cm Dĺžka prívodovej hadice 150 cm Dĺžka elektrického kábla 130 cm |
| Odložený štart: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit