VIVAX ACP12PT35AEF - Mobilná klimatizácia
Popis produktu VIVAX ACP12PT35AEF
Výkon 3500W,
Chladivo R410A,
Energetická trieda A,
Príkon 1600W,
Hlučnosť(zvukový tlak) 53,7dB,
0,5W stanby,
Memory funkcia (auto-restart) ,
Anti Cool Air design,
Odvlhčovanie,
24h časovač,
LED display,
Samočistiaci systém,
Auto diagnostika porúch,
Sleep funkcia,
Do miestnosti o rozsahu 25-45m2.
Parametre produktu
Funkcie
| Vhodné pre miestnosti: | do 50 m² |
| Chladivo: | R410A |
| Energetická trieda: | A |
| Prúdenie vzduchu max.: | 386 m³/hod. |
| Ďiaľkové ovládanie: | áno |
| Displej: | áno |
| Časovač: | 24h |
| Hlučnosť: | 53,7 dB |
| Hmotnosť: | 32,5 kg |
| Rozmery: |
Šírka: 46,7 Výška: 76,5 Hĺbka: 39,7 cm |
Napájanie
| Príkon chladenia: | 1600 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit