VIVAX ACP09PT25AEF - Mobilná klimatizácia
Popis produktu VIVAX ACP09PT25AEF
Výkon chladenia - 2600W,
Hlučnosť(zvukový tlak) 51dB,
0,5W stanby,
Memory funkcia(auto-restart) ,
Anti Cool Air design,
Samočistiaci systém,
Auto diagnostika porúch,
Sleep funkcia
Parametre produktu
Funkcie
| Vhodné pre miestnosti: | do 30 m² |
| Chladivo: | R410A |
| Energetická trieda: | A |
| Ďiaľkové ovládanie: | áno |
| Displej: | áno |
| Časovač: | 24h |
| Hlučnosť: | 51 dB |
| Funkcie: | Chladenie, odvlhčovanie |
Napájanie
| Príkon chladenia: | 1200 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit