Trust Primo Keyboard and Mouse SET CZ/SK - Klávesnica s myšou
Popis produktu Trust Primo Keyboard and Mouse SET CZ/SK
Pokryte základy
Klávesnice sú vo všetkých tvaroch a veľkostiach, ale čo ak potrebujete pokryť len základy? Trust Primo robí presne to. Má rozloženie v plnej veľkosti, klávesy odolné voči poliatiu a je výškovo nastaviteľný. Dodáva sa dokonca s jednoduchou obojručnou myšou, takže sa môžete pustiť do práce v momente, keď túto súpravu pripojíte k počítaču. Primo robí presne to, čo od neho chcete.
Pohodlie
Dobrá klávesnica musí byť pohodlná na používanie. Nízkoprofilové klávesy na tejto klávesnici plnej veľkosti a výklopné nožičky poskytujú presne ten komfort, ktorý potrebujete, aby ste sa mohli sústrediť na svoju prácu. Nemusíte sa ani obávať, že na Primo niečo vylejete, pretože dizajn odolný voči poliatiu vám umožní pokračovať v práci bez problémov. Stačí si dať novú šálku kávy a poďme na to.
Jednoduché
Zapojte 180 cm dlhý USB kábel a ste v poriadku. Keď máte prácu, nechcete sa starať o inštaláciu softvéru alebo nastavovanie makier. Primo je pracant, takže sa môžete sústrediť na svoju prácu.
myš
Táto súprava sa dodáva s jednoduchou myšou, ktorá sa ľahko používa, aby ste sa uistili, že máte všetko, čo potrebujete, aby ste mohli rýchlo pracovať. Jeho obojručný dizajn znamená, že ho môžu pohodlne používať ľaváci aj praváci, a jeho vysokokvalitná povrchová úprava zaisťuje pevné uchopenie vašich digitálnych projektov.
Parametre produktu
Pripojenie
| Typ pripojenia: | Drôtové |
| Pripojenie k PC: | USB |
Klávesnica - prevedenie
| Zameranie klávesnice: | Kancelárska klávesnica |
| Rozmery - výška: | 30 mm |
| Rozmery - šírka: | 449 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 148 mm |
| Farba: | čierna |
Klávesnica - klávesy a ovládacie prvky
| Rozloženie kláves: | České/Slovenské |
Systémové požiadavky
| Systémové požiadavky: |
2x USB port Windows 10, 8, 7 macOS 10.15 (Catalina) alebo novší Chrome OS |
Myš - optické vlastnosti
| Typ snímania pohybu myšky: | Optický |
Myš - tlačidlá a ovládacie prvky
| Počet tlačidiel: | 3 |
Myš - prevedenie
| Použitie myšky: | Bežné použitie |
| Farba: | čierna |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit