TP-Link Deco X20-4G(1-pack) - Router, 4G+ AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6
Popis produktu TP-Link Deco X20-4G(1-pack)
-Internet s rýchlosťou 4G+ na všetkých miestach – Poskytuje pokrytie signálom Wi-Fi 6 s technológiou Mesh vďaka pripojeniu 4G+ CAT6
-Nadštandardná rýchlosť siete Wi-Fi 6 dosahujúca až 1,8 Gb/s – dvojpásmová Wi-Fi sieť s technológiou Wi-Fi 6 a rýchlosťou 1 201 Mb/s (5 GHz) a 574 Mb/s (2,4 GHz)
-Plne gigabitový ethernet – 3 gigabitové ethernetové porty WAN/LAN ponúka flexibilný prístup k internetu so závratnou rýchlosťou
-TP-Link HomeShield – ochrana siete a zariadení IoT v reálnom čase, robustný systém rodičovskej kontroly a ucelené prehľady
-Podpora 3G/4G pre prípad výpadku – Flexibilný prístup k sieti 3G/4G cez ethernet umožní predísť strate dát
Parametre produktu
WAN pripojenie
| Ethernet WAN: | Áno |
Vlastnosti bezdrôtovej siete
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 574 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 1201 Mbit/s |
Siete
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Počet hosťujúcich sietí (2,4 GHz): | 1 |
| Počet hosťujúcich sietí (5 GHz): | 1 |
Mobilné siete
| Generácia mobilnej siete: | 3G, 4G |
| 3G štandardy: | DC-HSPA+,HSPA,UMTS |
| 4G štandardy: | TD-LTE & FDD-LTE |
| Podporované 4G pásma: | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Podporované UMTS pásma: | 850,900,2100 MHz |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
Možnosti pripojenia
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 3 |
| DC-in konektor: | Áno |
Funkcie manažmentu
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| MIMO: | Áno |
| Technológia MU-MIMO: | Áno |
Bezpečnosť
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA,WPA-PSK,WPA3 |
| Prístup pre hostí: | Áno |
Dizajn
| LED indikátory: | Výkon |
Obsah balenia
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
Anténa
| Typ antény: | Vnútorný |
| Počet antén: | 4 |
| Vysielací výkon: | CE: ≤20 dBm (2.4GHz), ≤23 dBm (5GHz) |
Vlastnosti
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Certifikácia: | CE, RoHS |
Prevádzkové prostredie
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
Hmotnosť a rozmery
| Hĺbka: | 105 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 167 mm |
Údaje o balení
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
Ďalšie vlastnosti
| Podporované typy WAN: | Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit