TKG ACM 1008 vystavený kus - Mobilná klimatizácia 3,52kW
Popis produktu TKG ACM 1008 vystavený kus
Charakteristika a technické parametre:
mobilná klimatizácia
systém nezávislého vyparovania kondenzu bez nádržky na vodu
možnosť kontinuálneho odvodu kondenzu pri odvlhčovaní pomocou ventilu a hadičky
pre zvýšenie efektivity sa kondenzovaná voda recykluje a použije na chladnie kondenzátora
automatická samodiagnostika a funkcia automatického reštartu
predĺženie životnosti prístroja vďaka funkcii odloženého reštartu (3 minúty)
prevádzkové režimy- chladenie/ odvlhčovanie /ventilátor/automatická prevádzka
okenný set= lišta do okna s posuvným otvorom pre umiestenie hadice
energetická trieda A
kapacita chladenia 12000 Btu/h / 3,52KW
chladivo R410/530g
vhodné pre miestnosti maximálne 115m3, 46m2
prietok vzduchu 400m3/hod
odvlhčovací výkon 28,8l / 24hod
hlučnosť 65dB
tlak nasávania 0,8Mpa
tlak fúkania 3,2Mpa
maximálny tlak 5,0Mpa
nastaviteľné prúdenie vzduchu SWING
3 stupne výkonu
elektronická regulácia
digitálny časovač 24 hodín
diaľkové ovládanie s luxusným LCD displejom
LCD Display
umývateľný filter
fukcia SLEEP-ticha prevádzka
možnosť prepnutia °C a °F
ochrana proti zamrznutiu počas chladenia
ochrana proti prehriatiu
ochrana proti pretečeniu kondenzu
220/240V/50Hz
príkon 1340W
hmotnosť 28kg
rozmery 420x360x722mm
Parametre produktu
Funkcie
| Výkon chladenia (BTU): | 12000 K |
| Vhodné pre miestnosti: | do 50 m² |
| Chladivo: | R410/530g |
| Energetická trieda: | A |
| Prúdenie vzduchu max.: | 400 m³/hod. |
| Ďiaľkové ovládanie: | áno |
| Displej: | áno |
| Časovač: | digitálny časovač 24 hodín |
| Hlučnosť: | 65 dB |
| Hmotnosť: | 28 kg |
Napájanie
| Príkon chladenia: | 1340 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit