TIROL TYP P-120 UP FVPT - posteľ s úložným priestorom, Vanilka patina
Popis produktu TIROL TYP P-120 UP FVPT
Obľúbený provensálsky štýl patrí k najúspešnejším v našej ponuke. Provensálsky nábytok je nadčasový a vytvára harmonický domov.
Pre 1 ks matraca s rozmerom 120x200 cm
Pre 1 ks roštu s rozmerom 120x200 cm
Neobsahuje rošt a matrac. Obsahuje úložný priestor.
ODPORÚČANÉ ROŠTY:
pre posteľ s úložným priestorom
- CASS/POINT 110 rošt - nosnosť do 110 kg
- CASS/POINT 150 rošt - nosnosť do 150 kg
Rozmery a hmotnosť
Šírka: 127 cm
Výška: 108.4 cm
Hĺbka: 214.4 cm
Hmotnosť: 91 kg
Doplňujúce informácie
Korpus je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky (hrúbka 16 mm a 22 mm), ktorá je veľmi odolná. Predná plocha je vyrobená zo stredne tvrdej drevovláknitej dosky (hrúbka 16 mm), ktorá je vákuovo lisovaná fóliou. Je to tzv. MDF materiál, ktorý je pre svoje odolné vlastnosti považovaný ako plnohodnotná náhrada masívu. Súčasťou sú plastové klzáky s výškou 4 mm.
Farba: Vanilka patina
Dodávané v čiastočne zmontovanom stave!
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 127 cm |
| Dĺžka: | 214.4 cm |
| Výška čela postele: | 108.4 cm |
Charakteristika
| Typ postele: | Jednolôžko |
| Materiál: | DTD |
| Prevedenie: | Vanilka patina |
| Úložný priestor: | Áno |
| Rošty súčasťou: | Nie |
| Vhodné rošty: | 1ks 120x200cm |
| Matrac súčasťou: | Nie |
| Vhodný rozmer matraca: | 1ks 120x200cm |
| Popis: |
Pre 1 ks matraca s rozmerom 120x200 cm Pre 1 ks roštu s rozmerom 120x200 cm Neobsahuje rošt a matrac. Obsahuje úložný priestor. |
| Program: | Tirol |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit