TIROL TYP 61 # FVPT - písací stôl, Vanilka patina / Vanilka patina
Popis produktu TIROL TYP 61 # FVPT
Obľúbený provensálsky štýl patrí k najúspešnejším v našej ponuke. Provensálsky nábytok je nadčasový a vytvára harmonický domov.
Písací stôl šírky 128 cm.
3 ks zásuvka
Rozmery a hmotnosť
Šírka: 128 cm
Výška: 76 cm
Hĺbka: 62 cm
Hmotnosť: 48 kg
Doplňujúce informácie
Korpus je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky (hrúbka 16 mm a 22 mm), ktorá je veľmi odolná. Predná plocha je vyrobená zo stredne tvrdej drevovláknitej dosky (hrúbka 16 mm), ktorá je vákuovo lisovaná fóliou. Je to tzv. MDF materiál, ktorý je pre svoje odolné vlastnosti považovaný ako plnohodnotná náhrada masívu. Zásuvky majú bočný výsuv s nosnosťou cca 15 kg. Úchytky sú vyrobené z kovu s roztečou 96 mm. Súčasťou sú plastové klzáky s výškou 4 mm. Možnosť doobjednať tlmiče pre drevené a sklenené dvere.
Materiál: Fólia
Farba Prednej Plochy: Vanilka patina
Štýl: Klasický
Dodávané v zmontovanom stave!
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 128 cm |
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška max.: | 76 cm |
Parametre
| Typ: | Rovný |
| Materiál: | DTD laminovaná |
| Prevedenie: | Vanilka patina |
| Parameter: | Spálňa, Detská izba, Kancelária, PC |
| Polica: | Nie |
| Zásuvka: | Áno |
| Skrinka: | Nie |
| Popis: |
Obľúbený provensálsky štýl patrí k najúspešnejším v našej ponuke. Provensálsky nábytok je nadčasový a vytvára harmonický domov. Písací stôl šírky 128 cm. 3 ks zásuvka. Hmotnosť 48kg. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit