Siemens EP6A6HB20 - Plynová varná doska
Popis produktu Siemens EP6A6HB20
Technológia stepFlame: precízne ovládanie teploty pomocou presného nastavenia intenzity plameňa v deviatich krokoch.
Wok horák s výkonom 3,3 kW je ideálny pre prípravu širokej škály jedál, dokonca aj vo väčších množstvách.
Varný panel Siemens pre zapustené alebo vystupujúce zabudovanie.
Extrémna tepelná odolnosť a jednoduché čistenie - moderný sklokeramický povrch.
Vysoko kvalitné materiály a spracovanie - samostatné liatinové rošty.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | tvrdené sklo |
| Rozmery - výška: | 4.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Typ mriežky: | Liatinové |
| Spoločný výkon varných zón: | 3500 W |
| Rozdelenie horákov : |
1x výkonný horák, 1x štandardný horák, 1x úsporný horák, 1x Wok horák; vzadu vľavo: normálny horák 1.75 kW; vzadu vpravo: horák WOK 3.5 kW; vpredu vľavo: normálny horák 1.75 kW; vpredu vpravo: úsporný horák 1 kW |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
pre zapustené alebo mierne vystupujúce zabudovanie; mečovitý ovládací gombík; prednastavené na zemný plyn (20 mbar); trysky na propan-butan (28-30/37mbar) súčasťou dodávky |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit