Seagate Game Drive for PS4 a PS5 4TB - Externý pevný disk 2,5" pre PS4/PS5
Pr. č.: 201548
PN: STLL4000200
Popis produktu Seagate Game Drive for PS4 a PS5 4TB
V prípade, že chcete prenášať väčšie množstvo dát, je pre vás vhodný externý disk Seagate PS5/PS4 Game Drive 4TB, čierny, ten svojím objemom uschová dohromady 4000 GB.
Kľúčové vlastnosti:
-Typ úložiska: HDD
-Disk využíva konektory USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
-Kapacita externého disku: 4000 GB
-Hmotnosť externého disku: 249 g
Parametre produktu
Pevný disk
| Kapacita pevného disku: | 4000 GB |
Možnosti pripojenia
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 5000 Mbit/s |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prenosová rýchlosť USB: | 5000 Mbit/s |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
Vlastnosti
| Farba: | Čierna |
Sila
| Napájanie zbernice: | USB |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 76 mm |
| Hĺbka: | 113,5 mm |
| Výška: | 20,6 mm |
| Hmotnosť: | 249 g |
Údaje o balení
| Dodávané káble: | USB |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Šírka balenia: | 46 mm |
| Hĺbka balenia: | 112 mm |
| Výška balenia: | 155 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 338 g |
Technické detaily
| Čistá hĺbka palety: | 101 cm |
| Čistá hmotnosť palety: | 349,7 kg |
| Čistá šírka palety: | 114,8 cm |
| Čistá výška palety: | 92 cm |
Logistické dáta
| HS kód: | 84717050 |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 124 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 198 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 180 mm |
| Čistá hmotnosť veľkoobchodného balenia: | 1,53 kg |
Ďalšie vlastnosti
| Kompatibilita: | PlayStation 4 / 5 |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit