Samsung Smart Monitor M7 (M70D) 32" - Monitor
Pr. č.: 231188
PN: LS32DM702UUXDU
Popis produktu Samsung Smart Monitor M7 (M70D) 32"
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | VA |
| Uhlopriečka: | 32" |
| Rozlíšenie: | UHD (3840x2160) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | Flicker Free |
| Odozva: | 4 ms |
| Povrch: | Antireflexný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178°/178° |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Typický kontrast: | 3000 : 1 |
| Svietivosť: | 300 cd/m² |
| Naklopenie: | -2.0˚(±2.0˚) ~ 22.0˚(±2.0˚) |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 10 Watt na kanál |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 2.0 2x |
| USB 3.0: | USB-C |
| USB 2.0: | 3x |
| Ďalšie vstupy a výstupy: |
Bluetooth WiFi |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 32 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 6.5 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 517 x 716,1 x 193,5 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 424,5 x 716,1 x 41,8 mm |
| Gaming monitor: | nie |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
HDMI kábel USB-C kábel Diaľkový ovládač |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit