Mora VDP 325 X nerez - Varná doska
Pr. č.: 48553
Popis produktu Mora VDP 325 X nerez
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Nerez |
| Rozmery - výška: | 5.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 28.8 cm |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 2 |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
2 plynové horáky s poistkami Stop Gas elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch jednodielna liatinová mriežka elektrické napätie: 230 V pripojenie na plyn: G ½" |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit