Mora OP 612 W biela vystavený kus - Odsávač pár podskrinkový
Pr. č.: 48368
Popis produktu Mora OP 612 W biela vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Podskrinkové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Rozmery - výška: | 14 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 47 cm |
| Farba: | Biela |
Odsávanie
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 183 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 67 dB |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
pod kuchynskú linku 3 rýchlosti výkonu odťah horný alebo recirkulácia (nutné dokúpiť UF-UNI 300x520) osvetlenie 40 W priemer odťahu 120 mm |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit