MINESON BI/BE - stôl PC s regálom biela / betón
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu MINESON BI/BE
Neodmysliteľnou súčasťou každej detskej či študentskej izby je priestor na učenie. Nesmie v ňom chýbať stôl, kvalitný a multifunkčný, ideálny na vypracovanie domácich úloh. Písací stôl MINESON ponúka množstvo úložného priestoru. Spojením stola a regála vznikol praktický kúsok, ktorého prednosti oceníte aj v domácej pracovni. Dokumenty, písacie potreby a všetko ostatné, čo potrebujete k práci či žiaci a študenti ku školským aktivitám, odložte do šuplíkov, skrinky či na police otvoreného regála. Písací stôl s regálom je dokonalý po každej stránke. Vyrobený je z kvalitného materiálu DTD laminovaná v jedinečnom farebnom prevedení biela a betón. Tento moderný komplet môžete umiestniť ku stene alebo do priestoru. Uľahčite si prácu a urobte si poriadok vo svojich veciach, PC stôl s regálom vám v tom ochotne pomôže.
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 124 cm |
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška max.: | 145 cm |
Parametre
| Typ: | Rohový |
| Materiál: | DTD laminovaná |
| Prevedenie: | Biela, Betón |
| Parameter: | Detská izba, Kancelária, PC |
| Polica: | Áno |
| Zásuvka: | Áno |
| Skrinka: | Áno |
| Popis: |
Hrúbka materiálu: 16 mm S regálom Dva šuplíky Skrinka Otvorený úložný priestor S úchytkami Kvalitný slovenský výrobok Dodávané v demonte |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit