Microsoft Wireless Desktop 850 with AES, CZ&SK - Wireless klávesnica s myšou
Popis produktu Microsoft Wireless Desktop 850 with AES, CZ&SK
Vychutnajte si voľnosť a pohodlie bezdrôtovej technológie. Spoľahlivý dosah až 10 metrov od počítača pri zachovaní silného bezdrôtového pripojenia. Myš môžete aj na cestách samostatne používať s notebookom – keď sa vydáte na cestu, možno jej miniatúrny vysielač pohodlne zasunúť do otvoru v spodnej časti myši. Inštalácia klávesnice a myši je jednoduchá – stačí vložiť batérie, zapojiť miniatúrny vysielač a začať písať! Táto klávesnica tiež ponúka technológiu šifrovania Advanced Encryption Standard (AES), ktorá bola navrhnutá, aby pomohla šifrovaním písaného textu ochrániť vaše údaje.
Parametre produktu
Pripojenie
| Typ pripojenia: | Bezdrôtové |
| Typ bezdrôtového signálu: | Wireless |
| Pripojenie k PC: | USB |
| Maximálny dosah: | 10 m |
Klávesnica – napájanie
| Napájanie klávesnice: | 2 x AAA |
Klávesnica - prevedenie
| Zameranie klávesnice: | Kancelárska klávesnica |
| Rozmery - šírka: | 455.8 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 158.6 mm |
| Farba: | Čierna |
Klávesnica - klávesy a ovládacie prvky
| Rozloženie kláves: | České/Slovenské |
Myš - optické vlastnosti
| Typ snímania pohybu myšky: | Optický |
Myš - tlačidlá a ovládacie prvky
| Počet tlačidiel: | 3 |
Myš - prevedenie
| Použitie myšky: | Bežné použitie |
| Rozmery - šírka: | 57.73 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 113.4 mm |
| Farba: | Čierna |
Myš - napájanie
| Napájanie: | 1xAA |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit