Microsoft Bluetooth 4.0 Mobile Mouse 3600 black - Bluetooth optická myš
Pr. č.: 177375
PN: PN7-00004
Popis produktu Microsoft Bluetooth 4.0 Mobile Mouse 3600 black
Parametre produktu
Myš
| Účel: | Cestovanie |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth |
| Technológia detekcie pohybu: | BlueTrack |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.1 |
Dizajn
| Formát: | Všestranný |
Ergonómia
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
Sila
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | AA |
Prevádzkové prostredie
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 95,3 mm |
| Hĺbka: | 56,9 mm |
| Výška: | 40,4 mm |
| Hmotnosť: | 63 g |
Údaje o balení
| Množstvo: | 1 |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit