MERT SI - stolička jedálenska sivá
Pr. č.: 128426
PN: 0000191499
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Jedálenské a barové stoličky
Popis produktu MERT SI
Parametre produktu
Rozmery
| Výška: | 101 cm |
| Šírka: | 44 cm |
| Hĺbka: | 56.5 cm |
| Výška sedenia: | 46 cm |
| Hĺbka sedenia: | 41 cm |
Parametre
| Podnož: | Kovová |
| Prevedenie: | Chróm |
| Sedák: | Čalunený |
| Operadlo: | Čalunené |
| Poťah: | Látka |
| Poťahový materiál: | sivá látka |
| Použitie: | Jedálenská |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Popis: | Moderná jedálenská stolička zo série MERT v trendovom prevedení sivej látky so stabilným chrómovaným rámom. Ultramoderný kúsok do vašej jedálne. Jej originálny dizajn zaujme každého. S komfortnou výškou sedu 46 cm si budete môcť vychutnať nedeľný obed v absolútnom pohodlí. Už vám nič nebráni zaobstarať si stoličku, ktorá sa stane súčasťou vašej rodiny. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit