MELLORA DB/CI - Písací stôl,120x60cm , dub/čierna
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu MELLORA DB/CI
Zariaďujete si kanceláriu snov? Základom je správne vybratý pracovný stôl. Malo by sa naň zmestiť zopár vecí ako napríklad počítač, klávesnica, myš, tlačiareň, telefón, ale aj zakladače. Ako sa hovorí, kde je poriadok, tam ide práca od ruky. MELLORA je jeden z tých šikovných písacích stolov, ktoré vám vytvoria nielen praktický prvok v miestnosti, navyše ju aj elegantne doplnia. Konštrukciu tvorí kov v čiernom prevedení a vrchný plát stola je z DTD laminovanej v prevedení dub. Na nohách sa nachádzajú rektifikačné skrutky, ktorými vyrovnáte stôl do roviny na akejkoľvek podlahe. Priestranný, zaujímavý, vhodný aj do detskej či študentskej izby.
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška max.: | 72 cm |
Parametre
| Typ: | Rovný |
| Materiál: | DTD laminovaná, Kov |
| Prevedenie: | Čierna, Dub |
| Parameter: | Detská izba, Kancelária, PC |
| Polica: | Nie |
| Zásuvka: | Nie |
| Skrinka: | Nie |
| Popis: |
Hrúbka materiálu: 16 mm Nosnosť: 80 kg Rektifikačné skrutky na nohách Moderný dizajn Všestranné využitie Dodávané v demonte |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit