MALISA SI - stolička jedálenská sivá/chróm
Pr. č.: 128565
PN: 0000182413
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Jedálenské a barové stoličky
Popis produktu MALISA SI
Parametre produktu
Rozmery
| Výška: | 100 cm |
| Šírka: | 42 cm |
| Hĺbka: | 42.5 cm |
| Výška sedenia: | 47 cm |
| Hĺbka sedenia: | 42 cm |
Parametre
| Podnož: | Kovová |
| Sedák: | Čalunený |
| Operadlo: | Čalunené |
| Poťah: | Koža |
| Poťahový materiál: | Ekokoža s dekoratívnym prešitím v sivej farbe |
| Použitie: | Jedálenská |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Popis: | Skromná elegancia, ktorá dodá miestnosti teplo a šarm. Stolička MALISA je čalúnená ekokožou s dekoratívnym prešitím v sivej farbe. Materiál, ktorý sa prispôsobí každému sediacemu. Dodávané v demonte. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit