Liebherr UIKo 1560 - Vstavaná chladnička
Pr. č.: 152103
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné jednodverové chladničky
Popis produktu Liebherr UIKo 1560
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 132litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 600 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Celkový využiteľný objem: | 132litrov |
| Rozmery – výška: | 820 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 2 |
| Typ políc: | Sklenené |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | MagicEye s LCD ukazatelom teploty |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Ďalšie funkcie a parametre: | Umiestnenie dverí: výsuvný vozík |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 114 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit