Liebherr IRe 3921 - Jednodverová chladnička zabudovateľná
Popis produktu Liebherr IRe 3921
EasyFresh
Garantom maximálnej čerstvosti vo vašej domácnosti je náš priečinok EasyFresh. Nezáleží, či máte nebalené ovocie, zeleninu alebo šťavy: tu optimálne uskladníte všetko. Prostredníctvom potravín sa vďaka hermetickému uzavretiu zvýši vlhkosť vzduchu v priečinku. Takto zostanú potraviny dlho čerstvé.
Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox
Chcete byť vybavení pre budúcnosť Smart Home? Vaša chladnička Liebherr vám rada pomôže: Môže ju dovybaviť so SmartDeviceBox, ktorý dostane vašu chladničku Liebherr na internet. SmartDeviceBox namontujete v niekoľkých krokoch a už dnes vám otvorí dvere do celého sveta digitálnych možností.
Dotykový displej
Skutočne jedinečný: Vďaka dotykovému displeju je ovládanie vašej chladničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta poľahky napríklad zvolíte funkcie alebo skontrolujte aktuálnu teplotu vašej chladničky.
SoftSystem
Od raňajok až po polnočné maškrtenie – naskytá sa množstvo príležitostí na otvorenie a zatvorenie chladničky. A s vašou chladničkou Liebherr je to skutočná zábava: Vďaka SoftSystem sa dvere chladničky zatvárajú s mäkkým tlmením, a tiež bezpečne a príjemne ľahko a ticho. Fľaše uložené vo vnútorných dverách pritom zostanú bezpečne stáť – bez hrkotania a kývania.
Bočné LED osvetlenie na jednej strane
Pre rýchly prehľad v chladničke: Bočné LED osvetlenie Vám umožňuje udržať si prehľad o potravinách. LED svetlá sú umiestnené tak, že svetelný lúč smeruje zhora nadol. A keď LED svetlá sú integrovane zapustené v bočných stenách, cenný vnútorný objem zostane kompletne zachovaný.
CleaningMode
Pri čistení chladničky ste sa doteraz museli rozhodovať: Vypnúť ju kvôli úspore energie? Alebo ju nechať zapnutú, aby ste lepšie videli? CleaningMode Vás oslobodí od tejto dilemy: Chladenie sa vypne, zatiaľ čo osvetlenie zostane zapnuté. Svoju chladničku Liebherr takto vyčistíte úplne uvoľnení.
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 102litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 16litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 559 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 546 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Využiteľný objem výparníka: | menej ako 20 |
| Celkový využiteľný objem: | 118litrov |
| Rozmery – výška: | 872 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 2 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | dotykový |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 2 kg / 24 hod. |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 147 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 9 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit