Liebherr IRBd 4020 - Jednodverová chladnička zabudovateľná
Popis produktu Liebherr IRBd 4020
Priečinok na ovocie a zeleninu
Chrumkavý šalát alebo jahody: Najcitlivejšie potraviny si zaslúžia špeciálne miesto, aby zostali dlhšie čerstvé: priečinky BioFresh. V „BioFresh s priečinkom na ovocie a zeleninu“ panuje teplota blízko 0 °C. V kombinácii s vlhkosťou vzduchu, ktorá v ňom nepretržite panuje vďaka hermetickému uzavretiu, sa nebalené ovocie a zelenina cítia obzvlášť dobre. Nemusíte nič nastavovať.
DrySafe
Chcete, aby jemný teľací steak alebo čerstvé mlieko zostali čo najdlhšie čerstvé? Priečinky BioFresh sa o to postarajú: V „DrySafe“ panuje teplota blízko 0 °C – ideálne skladovacie podmienky aj pre najcitlivejšie potraviny. A to najlepšie: Všetko je z výroby dokonale nastavené na okamžité použitie – pre dlhšiu čerstvosť.
Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox
Chcete byť vybavení pre budúcnosť Smart Home? Vaša chladnička Liebherr vám rada pomôže: Môže ju dovybaviť so SmartDeviceBox, ktorý dostane vašu chladničku Liebherr na internet. SmartDeviceBox namontujete v niekoľkých krokoch a už dnes vám otvorí dvere do celého sveta digitálnych možností.
Dotykový displej
Skutočne jedinečný: Vďaka dotykovému displeju je ovládanie vašej chladničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta poľahky napríklad zvolíte funkcie alebo skontrolujte aktuálnu teplotu vašej chladničky.
SoftSystem
Od raňajok až po polnočné maškrtenie – naskytá sa množstvo príležitostí na otvorenie a zatvorenie chladničky. A s vašou chladničkou Liebherr je to skutočná zábava: Vďaka SoftSystem sa dvere chladničky zatvárajú s mäkkým tlmením, a tiež bezpečne a príjemne ľahko a ticho. Fľaše uložené vo vnútorných dverách pritom zostanú bezpečne stáť – bez hrkotania a kývania.
LED stropné osvetlenie
LED stropné osvetlenie osvetľuje vnútorný priestor zhora – kvôli dobrému prehľadu o potravinách. Extra osvetlenie: LED svetlá sú umiestnené pred skleneným poličkami, takže aj plná chladnička je dobre osvetlená.
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 157litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 559 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 546 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Celkový využiteľný objem: | 157litrov |
| Rozmery – výška: | 1022 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 2 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | dotykový |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
Parametre
| Výparník: | Nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | D |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 116 kWh |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit