Liebherr IKB 3564 - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 152024
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné kombinované chladničky
Popis produktu Liebherr IKB 3564
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1772 mm |
| Rozmery – šírka: | 560 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 2 kg / 24 hod. |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet políc: | 1 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 1 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Digitálny |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Ďalšie funkcie a parametre: |
Vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou s celkovým objemom 284 l. mraziaca časť 27 l nulová zóna pre dlhšie uskladnenie zeleniny a ovocia program na menšiu tvorbu námrazy |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Aktívne (MultiFlow) |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.63 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 17 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit