Liebherr IG 1624 - Jednodverová chladnička
Pr. č.: 152088
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné jednodverové chladničky
Popis produktu Liebherr IG 1624
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem mrazničky: | 100litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 560 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
| Využiteľný objem výparníka: | 70 a viac |
| Celkový využiteľný objem: | 100litrov |
| Rozmery – výška: | 870 mm |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 4 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | Vnútorný, Digitálny |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Digitálny |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Ďalšie funkcie a parametre: |
Comfort, A ++, objem mrazničky 100 l., 4 zásuvky **** SmartFrost, FIX - pevné uchytenie dverí VarioSpace: áno FrostSafe: áno Typ ovládania: MagicEye s LCD a digitálním ukazovateľom teploty Počet chladiacich okruhov: 1 Počet teplotných zón: 1 Systém chladenia v časti Wine: statický Počet zásuviek v mraziacej časti: 4 Poličiek v mraziacej časti: 3 Materiál poličiek v mraziacej časti: sklo |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 12 kg / 24 hod. |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.43 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 24 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit