Liebherr ICBS 3224 - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 151990
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné kombinované chladničky
Popis produktu Liebherr ICBS 3224
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1772 mm |
| Rozmery – šírka: | 560 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 10 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 2 |
| Typ políc: | Plastové |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Digitálny |
Funkcie
| Ďalšie funkcie a parametre: |
BioFresh: áno SmartFrost: áno VarioSpace: áno FrostSafe: áno Čistý obsah části BioFresh: 67 l Kontrolka otvárania dverí chladiacej časti: akustická Kontrolka otvárania dverí mraziacej časti: akustická |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.635 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 22 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit