Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10 - Notebook
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (91,67 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (172,13 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10
Intel Core Ultra 7 256V (2,20-4,80GHz) (BNCH-20110b)
NPU Intel AI Boost (47 TOPS)
14,0" 2,8K 2880x1800px Lesklý Touch OLED 120Hz 500nits
16GB LPDDR5 8533MHz
M.2 PCIe SSD 1000GB
Intel Arc Graphics 140V
WiFi / BT / USB 3.2 / Thunderbolt 4 / HDMI
bez numerickej klávesnice
bez DVD
Win11H 64-bit
sivý Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business, Konvertibilný |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 317 x 228 x 15,5 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | 2,8K 2880x1800 px |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 7 |
| Model: | 256V |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia: | 2.2 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.8 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 12 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 17 W |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc 140V |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 8533 MHz |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 2x |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 5 Mpx |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Stylus |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit