Lenovo IdeaTab 4 10 - 10" Tablet
Pr. č.: 117405
PN: ZA2J0076CZ
Popis produktu Lenovo IdeaTab 4 10
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 7.0 (Nougat) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 505 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 170 x 247 x 8,4 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,1" |
| Rozlíšenie displeja: | WXGA (1280×800) |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon MSM8919, 1,4 GHz |
| Počet jadier procesora: | Štvorjadrový |
| Veľkosť pamäte RAM: | 2 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 32 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 2MP |
| Zadná kamera: | 5MP |
Senzory
| Senzory: | G senzor, Gyroscope |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| GPS: | nie |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB 2.0 |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
Batéria
| Typ batéria: | Li-Pol |
| Kapacita betérie: | 7000 mAh |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit