Lenovo IdeaPad LEGION Pro 5 16IAX10H - Notebook
Pr. č.: 257266
PN: 83LU001QCK
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 165 Hz • Procesor: Intel® Core Ultra 9 275HX až 5.4 GHz • Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 GB • Pamäť RAM: DDR5 32 GB • Úložný priestor: M.2 PCIe SSD+SSD: 1 TB + 1 TB • Operačný systém: Bez operačného systému • Podsvietená klávesnica: áno • Dotykový: nie
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Lenovo IdeaPad LEGION Pro 5 16IAX10H

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | bez OS |
| Operačný systém: | Bez operačného systému |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 364,4 x 268,1 x 21,7 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 16" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 165 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 9 |
| Model: | 275HX |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Frekvencia: | 2.1 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 36 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 55 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 5600 MHz |
| Počet osadených modulov: | 2 |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | M.2 PCIe SSD+SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB + 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5070 Ti |
| Veľkosť pamäte GPU: | 12 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 1x |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.1 portov: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 5 Mpx |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
| Farba podsvietenia: | RGB |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit