Lenovo Ideapad Gaming Cloth Mouse Pad M - Podložka pre hráčov
Popis produktu Lenovo Ideapad Gaming Cloth Mouse Pad M
Herná podložka Lenovo IdeaPad Gaming Pad M predstavuje ideálne príslušenstvo k hernej myši. Vodeodolný povrch z kvalitného textilu umožní plynulý pohyb a vysokú presnosť snímania myši, zatiaľ čo spodná protišmyková vrstva z gumy zabezpečí stabilitu. Rozmery podložky sú 360x275x2 mm.
Parametre produktu
Výkon
| Farba: | Modrá |
| Povrchové sfarbenie: | Obrázok |
| Herná podložka pod myš: | Áno |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 365 mm |
| Hĺbka: | 275 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
| Hmotnosť: | 121 g |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit