LAURA BI vystavený kus - Stolička biela plastová
Pr. č.: 14102
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Jedálenské a barové stoličky
Popis produktu LAURA BI vystavený kus
Parametre produktu
Rozmery
| Výška: | 86.5 cm |
| Šírka: | 48 cm |
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška sedenia: | 47 cm |
Parametre
| Podnož: | Kovová |
| Prevedenie: | Biela |
| Sedák: | Plastový |
| Operadlo: | Plastové |
| Poťah: | Nie |
| Použitie: | Jedálenská |
| Stohovateľná: | Áno |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Popis: | Stohovateľnosť 10 ks |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit