Indesit B 18 A2 D/I 2 - Vstavaná kombinovaná chladnička
Popis produktu Indesit B 18 A2 D/I 2
Vstavaná kombinovaná chladnička Indesit B 18 A2 D/I 2 má celkový objem až 273 litrov. Chladiaca časť má 194 litrov. Vo vnútri sú 4 sklenené poličky, jeden box na ovocie a zeleninu a 3 police sú ešte vo dverách. Mraznička umiestnená dole má 79 litrov a je vybavená 3 zásuvkami. Za 24 hodín zmrazí až 4 kg potravín. V prípade výpadku elektrickej energie udrží potraviny v chlade 19 hodín. Klimatická trieda: SN-T.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1770 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 4 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 226 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 19 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit