HUAWEI MediaPad T3 8 16GB Space gray vystavený kus - 8" Tablet WiFi
Popis produktu HUAWEI MediaPad T3 8 16GB Space gray vystavený kus

OHROMUJÚCI VIZUÁLNY ZÁŽITOK
Pozrite na svet vo sviežich a živých farbách s HUAWEI MediaPad T3 s 8 palcovým IPS HD displejom. Displej s vysokým rozlíšením povýši váš zážitok do nových dimenzií. Ponúka pohodlie pre vás i váš zrak a jednoduché ovládanie. Filter modrého svetla a režim nízkeho jasu pomáhajú zabrániť únave očí.

SILA DIZAJNU V ELEGANTNOM OBALE
Aj v tenkom obale môžete nájsť silný prístroj. HUAWEI MediaPad T3 je výkonný, užívateľsky prívetivý a súčasne meria iba 7,95 mm na šírku a váži 350 gramov. V tomto elegantnom obale nájdete všetko, čo potrebujete pre dokonalý online zážitok.

Spoľahlivý, odolný, ŠTÝLOVÝ
Obal prístroja, vyrobený z eloxovaného hliníka, vyžaruje hladkú silu a rafinovaný štýl. Hladký, kovový obal presne vystihuje elegantný štýl a surový výkon zariadenia.

RADOSŤ, KTORÁ TRVÁ
HUAWEI MediaPad T3 poskytuje dlhotrvajúcu zábavu aj pri častom aktívnom používaní. Batéria s kapacitou 4 800 mAh (TPY) vám sprostredkuje neponáhľaný, nerušený zážitok.
** Na základe výsledkov laboratórnych testov spoločnosti HUAWEI. Životnosť batérie závisí od používania prístroja a môže sa líšiť.

RODINU SI VEZMITE SO SEBOU
Chytré aplikácie a kontrola obsahu vám umožní zdieľať prístroj s rodinou a súčasne mať nad všetkým plnú kontrolu. Či už chcete tablet požičať deťom na hranie, zdieľať s ostatnými, alebo sa sám vyhnúť rozptýleniu, ste vždy jeho pánom.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Farba: | Space gray |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 211 x 124,7 x 8 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 8" |
| Rozlíšenie displeja: | WXGA (1280×800) |
| Typ dotykového displeja: | IPS LCD |
Technicné parametre
| Procesor: | Qualcomm MSM8917 |
| Počet jadier procesora: | Štvorjadrový |
| Grafika: | Mali |
| Kapacita úložného priestoru: | 16 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 2 Mpx |
| Zadná kamera: | 5 Mpx |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | micro USB |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack |
Batéria
| Výdrž batérie: | 8 hod. |
| Kapacita betérie: | 4800 mAh |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjací adaptér |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit