HUAWEI MediaPad M5 lite 10 Space grey - 10,1" Tablet
Popis produktu HUAWEI MediaPad M5 lite 10 Space grey


Zaži displej s rozlíšením 1080p,
ktorý zachytí každý detail
HUAWEI MediaPad M5 lite ponúka brilantný 10,1-palcový displej s rozlíšením 1080p, vďaka ktorému ti pri sledování tvojich obľúbených filmov alebo hraní hier nič neunikne. Funkcia HUAWEI ClariVu™ dokáže obraz ešte viac vylepšiť pre tvoj maximálny zážitok zo sledovania.

Výkonné reproduktory s perfektne vyladeným zvukom
Štyri reproduktory tabletu prinášajú perfektne vyladený zvuk a precízne vyvážené efekty koncertnej haly, viac bás a menej skreslenia vďaka spolupráci s legendou na poli zvuku, firmou Harman Kardon®.

Vychutnaj si pohlcujúci 3D priestorový zvuk
Skvelý zvuk ťa vtiahne do scény. HUAWEI Histen 5.0 audio technológia vytvára bohaté zvukové vrstvy a ponúka tak hutný a prestupujúci 3D priestorový zvuk.

Quick Charge a Dlhá Životnosť Batérie
7500 mAh
Trvá púhych 2,9 hodiny, aby sa HUAWEI MediaPad M5 lite nabil doplna. S batériou s kapacitou 7 500 mAh dokáže HUAWEI MediaPad M5 lite naplno uspokojiť tvoje potreby aj pri dlhom hraní a sledovaní filmov a bude ti skvelým partnerom, nech už sa vydáš kamkoľvek.

Pokročilý mód Eye-comfort pre deti
Navrhnutý tak, aby chránil oči detí. HUAWEI MediPad M5 lite ponúka pokročilý mód eye-comfort, ktorý efektívne redukuje vyžarovanie modrého svetla a upozorní užívateľa, keď sa zariadenie nachádza príliš blízko tváre dieťaťa, alebo ak si dieťa číta poležiačky.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android Oreo |
| Farba: | Space gray |
| Hmotnosť: | 475 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 162,2 x 243,4 x 7,7 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,1" |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ dotykového displeja: | IPS |
Technicné parametre
| Procesor: | Kirin 659 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 3 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 32 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 8 MP,FF |
| Zadná kamera: | 8 MP,AF |
Senzory
| Senzory: | G senzor, Light sensor, Compas, Senzor priblíženia, Snímač odtlačkov prstov |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB Type-C |
Batéria
| Kapacita betérie: | 7500 mAh |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | 9V/2A nabíjačka, USB Type-C nabíjací kábel, HUAWEI M-pen lite stylus |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit