HUAWEI Matepad T8 2GB + 32GB WiFi modrý - Tablet
Pr. č.: 197614
PN: 53010YAD
Popis produktu HUAWEI Matepad T8 2GB + 32GB WiFi modrý
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 20,3 cm (8") |
| Rozlíšenie displeja: | 1280 x 800 px |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Hustota pixelov: | 189 ppi |
| Počet farieb displeja: | 16,78 miliónov farieb |
Procesor
| Výrobca procesoru: | MediaTek |
| Typ procesoru: | Mediatek |
| Model procesoru: | MT8768 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 2 GB |
Dátové úložisko
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 32 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | SD |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
Zvuk
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 1 |
| Počet mikrofónov: | 1 |
Fotoaparát
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 5 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 2592 x 1944 px |
| Číslo clony zadnej kamery: | 2,2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 2 MP |
Siete
| Bluetooth: | Áno |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G štandardy: | UMTS |
Možnosti pripojenia
| Počet portov Micro-USB 2.0: | 1 |
Dizajn
| Formát: | Tablet |
| Farba: | Modrá |
| Farba názov: | Deepsea Blue |
| Typ zariadenia: | Mini tablet |
Výkon
| GPS: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
Softvér
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný OS: | Android 10 |
Batérie
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 5100 mAh |
| Životnosť batérie (max.): | 12 h |
Sila
| Výstupné napätie adaptéru: | 5 V |
| Výstupný prúd adaptéru: | 1 A |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 121,1 mm |
| Hĺbka: | 8,55 mm |
| Výška: | 199,7 mm |
| Hmotnosť: | 310 g |
Obsah balenia
| Dodávané káble: | Micro-USB |
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit