HP LaserJet Pro M203dn - Laserová tlačiareň
Pr. č.: 102462
PN: G3Q46A
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Laserové čiernobiele tlačiarne
Popis produktu HP LaserJet Pro M203dn
Parametre produktu
Tlačenie
| Rozlíšenie tlače: | 1 200 x 1 200 dpi |
| Rýchlosť tlače: | 28 str./min. |
| Obojstranná (duplexná) tlač: | Áno |
| Typ podávania obojstrannej tlače: | Automatické |
| Mesačná zaťažiteľnosť: | 30000 strán / mesiac |
| Tlač fotografií: | nie |
Vstupné zásobníky a médiá
| Ručný podávač papiera: | nie |
Kopírovanie
| Nastaviteľný počet kópií: | nie |
| Zmena mierky pri kopírovaní: | nie |
| Automatický podávač pri kopírovaní: | nie |
Pripojiteľnosť
| Tlač cez Bluetooth: | nie |
| Priama tlač z pamäťovej karty: | nie |
| Priama tlač z USB: | nie |
| Tlač cez sieť Ethernet: | áno |
| Pripojenie k PC: | Cez USB port |
| Podpora Wifi: | nie |
Displej
| Displej: | Nie |
| Dotykový displej: | nie |
Všeobecné parametre
| Hmotnosť: | 6.9 kg |
| Rozmery - výška: | 223.9 mm |
| Rozmery - šírka: | 407.4 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 370.5 mm |
| Farba: | Biela |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit