Hama uRage Freezer 600 - Chladiaca podložka pod notebook kovová
Popis produktu Hama uRage Freezer 600
- stojan na chladenie herného notebooku - It´s time for u to Rage
- odvádza teplo a zabraňuje prehriatiu notebooku
- 4 ventilátory s nízkym prevádzkovým hlukom
- možnosť nastavenia podsvietenia
ON/OFF (zapnutie/vypnutie podsvietenia)
PULSE (striedanie farieb s pulzujúcou intenzitou)
COLOR (voľba farby stáleho podsvietenia: červená, zelená, modrá, svetlá zelená, fialová, tyrkysová, svetlá modrá)
- kvalitná kovová konštrukcia
- spodná pogumovaná časť pre lepšiu stabilitu
- nízka spotreba (šetrí akumulátor notebooku)
- USB napájanie
- vhodné pre notebooky do veľkosti displeja 17,3“/44 cm (uhlopriečka displeja)
Parametre produktu
Dizajn
| Typ produktu: | Stojan na notebook |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Maximálna kompatibilná veľkosť obrazovky notebooku: | 43,9 cm (17.3") |
| Počet vstavaných ventilátorov: | 4 kusov |
| Priemer ventilátora: | 12,5 cm |
| Protišmykový povrch: | Áno |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 340 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Dĺžka: | 45,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,12 kg |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit