GORETA DUB - Rozkladacia posteľ s roštom bez matraca, dub
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu GORETA DUB
Masív má svoju charakteristickú vôňu, vyniká kresbou dreva, je to pevný a stabilný materiál. Ak hľadáte posteľ, stavte na masív. Voľte posteľ GORETA. Posteľ s výhodami. Jediným nákupom získate pohovku, jednolôžko, manželskú posteľ aj úložný priestor, ktorý určite zužitkujete. Jednolôžko s rozmerom 90x200 cm jednoducho rozložíte na posteľ s rozmerom 180x200 cm. Jedinečné riešenie, ak potrebujete miesto pre hostí. Goreta je ideálna aj do malého bytu, cez deň poslúži na sedenie, v noci na spanie. Do troch šuplíkov si okrem posteľnej bielizne môžete uložiť všetko, čo potrebujete. Praktická bočná zástena nahrádza čelo postele, v podobe pohovky o ňu môžete oprieť dekoratívne vankúše. Na výrobu bola okrem masívneho dreva použitá aj MDF. Tento výnimočný kúsok prichádza vo farebnom prevedení dub. Posteľ dodávame s latkovými roštmi, bez matracov.
Ku posteli je potrebné zakúpiť matrace.
Ak kupujete posteľ a plánujete ju používať rozloženú ako manželskú posteľ, odporúčame matrace s rozmermi 90x200 cm.
Ak posteľ budete používať zväčša ako jednolôžko, v tom prípade odporúčame matrace s rozmerom 85x200 a 95x200 cm.
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 209 cm |
| Dĺžka: | 103 cm |
| Výška: | 72 cm |
| Výška čela postele: | 72 cm |
Charakteristika
| Typ postele: | Jednolôžko, Dvojlôžko |
| Materiál: | Masív, MDF |
| Prevedenie: | Dub |
| Rozkladacia: | Áno |
| Úložný priestor: | Áno |
| Rošty súčasťou: | Áno |
| Typ roštu: | Lamelový |
| Matrac súčasťou: | Nie |
| Vhodný rozmer matraca: | 2ks 90x200cm |
| Popis: |
Rozmery jednolôžka (ŠxHxV): 90x200 cm Posteľ po rozložení (ŠxHxV): 180x200 cm Vysúvacia konštrukcia na kolieskach Dodávané s 2 latkovými roštmi Výška po rošt: 36 cm S bočnou zástenou S 3 šuplíkmi Dodávané bez matraca Dodávané v demonte |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit