Gorenje WHI643ORAW - Odsávač pár komínový
Popis produktu Gorenje WHI643ORAW
AdaptTech
Vy sa sústreďte iba na šou
Odsávač pár deteguje úroveň nečistôt a automaticky upravuje rýchlosť ventilátora, prípadne ho úplne zastaví, ak je už vzduch čistý. A vy sa môžete sústrediť na svoje úžasné jedlo.
Časovač a osvieženie vzduchu
Vždy svieža kuchyňa
Odsávač môže byť automaticky vypnutý po 10, 20 alebo 30 minútach. Funkcia osvieženia vzduchu je aktivovaná každú hodinu a automaticky začne osviežovať vzduch na desať minút.
Komínový odsávač pár
Odťah alebo recirkulácia
Energetická trieda: B
Materiál odsávača/komína: Lakovaný plech
Farba odsávača/komína: Biely lakovaný a biele sklo/biely / Biela
Trieda účinnosti osvetlenia: B
Trieda účinnosti filtrácie tuku: A
Trieda účinnosti dynamiky tekutín: B
Max. výkon pri odťahu: 570 m³/h
Priemer odťahu: 15 cm
Maximálny výkon pri odťahu, 1. rýchlosť: 342 m³/h
Maximálny výkon pri odťahu, 3. rýchlosť: 570 m³/h
AdaptTech: automatická prevádzka odsávača
Elektronické ovládanie
Ovládanie: Dotykové ovládanie
Funkcia časovač
Počet stupňov výkonu: 3
Refresh - funkcia automatického čistenia vzduchu v miestnosti
Typ osvetlenia: LED
Funkcia stlmenia svetiel
Osvetlenie: 2
Výkon svetiel: 8 W
Zvýšené prúdenie vzduchu (PowerBoost 2) - odťah: 740 m³/h
Perimetrické odsávanie
Filter proti mastnote: Umývateľný hliníkový filter s polyuretánovou penou
Indikátor znečistenia filtra
Uhlíkový filter: 180177
Počet motorov: 1
Počet PowerBoost funkcií: 2
Spätná klapka: 150 mm
max hlučnosť: 59 dB(A)re1pW
Výška: 425 mm
Minimálna výška komína: 420 mm
Maximálna výška komína : 620 mm
Ročná spotreba energie: 60,6 kWh
Rozmery (Š x V x H): 60 × 42,5 × 47 cm
Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 70,8 × 52 × 56,2 cm
Netto hmotnosť: 26 kg
Brutto hmotnosť: 30 kg
Príkon: 284 W
Menovitý prúd poistky: 10 A
kód: 728152
EAN kód: 3838782027420
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Ovládanie : | Dotykové |
| Rozmery - výška: | 42.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 47 cm |
| Farba: | Biela + nerez |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | 3 |
| Max. výkon odsávania : | 740 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 59 dB |
Filtrácia
| Počet uhlíkových filtrov: | 1 (nie je súčasťou balenia) |
| Typ uhlíkového filtra : | 180177 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit