Gorenje RKI4182A1 - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Popis produktu Gorenje RKI4182A1
AdaptTech
Chladnička, která pozná vaše zvyky
Tento šikovný systém bol navrhnutý, aby udržiaval optimálnu teplotu v chladničke bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri otvorení chladničky sa teplota náhle zvýši a potraviny sú tak vystavené teplotnému šoku, v dôsledku čoho sa rýchlejšie kazia. Chladnička neustále monitoruje a analyzuje spôsob, akým ju používate. Takto vie predpovedať, kedy otvoríte chladničku a predtým, ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 alebo 2 °C, čím udržuje stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny zostanú čerstvé a plné živín.
Udržiava iba príjemnú arómu
Vzduch navyše obohatený o záporné ióny zachováva chuť a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo pokročilý systém ventilácie vyrovnáva teplotu v celom priestore chladničky a rovnomerne rozdeľuje ionizovaný vzduchu, čo zaisťuje, že akýkoľvek typ potraviny možno umiestniť na ľubovoľnej polici.
To správne miesto na fľaše a plechovky
V chladničkách Gorenje nezaberajú fľaše priestor v priehradkách vo dverách ani na sklenených poličkách, ktorý sa môže prakticky využiť na iné veci; držiak určený na fľaše umožňuje optimálne využitie úložného priestoru.
Bezpečné uskladnenie fliaš
Dvere chladničky ponúkajú veľa úložného priestoru aj pre tie najvyššie sklenené alebo plastové flaše. Špeciálne držiaky sa postarajú, aby fľaše pri otváraní a zatváraní dverí vždy zostali na svojom mieste a zabraňujú tak ich vypadnutiu alebo poškodeniu.
Extra veľká zásuvka v mrazničke
Táto zásuvka v mraziacej časti je najväčšia v spotrebiči a je ideálna pre uskladnenie objemných potravín, ako sú napríklad veľké kusy mäsa, zabíjačkové výrobky alebo dokonca torty či koláče.
Multifunkčný a praktický úložný priestor
Túto multifunkčnú nádobu s vekom, ktorá sa nachádza vo dverách chladničky, môžete použiť na uskladnenie syra, cibule a iných potravín s prenikavou arómou. Udržiava potraviny čerstvé a chráni ich pred vysušením, pričom silikónové veko môžete použiť aj ako držiak na vajcia či vložením do mrazničky ako nádobku na ľad.
Ako priamo zo záhrady
Jedna z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu, CrispZone, predlžuje čerstvosť vašej úrody nízkou teplotou, automatickou reguláciou vlhkosti a špeciálnym svetlom. SmartHumidity udržuje vlhkosť v zásuvke na optimálnej úrovni za všetkých okolností vďaka špeciálnej membráne, ktorá automaticky vypustí prebytočnú vlhkosť. VitaLight zachováva prirodzený proces zrenia, zelenina a ovocie tak zostanú dlhšie čerstvé a zachovajú si cenné vitamíny.
Prehľadné a efektívne
LED osvetlenie v chladničke poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhšia, než u konvenčných žiaroviek, čo šetrí až desaťkrát toľko energie.
Čerstvé, akoby priamo z prírody
Zásuvka s najnižšou teplotou v chladničke, je ideálna pre skladovanie mäsa, rýb, ovocia a zeleniny. Zachová čerstvosť, vôňu, farbu a chuť vašich potravín po dlhšiu dobu.
Vylepšená izolácia účinne znižuje hromadenie námrazy na potravinách a tvorbe ľadu v interiéri spotrebiča. To znamená menej únavného odmrazovanie a nižší účet za elektrinu.
Rýchle zmrazenie
Funkcia FastFreeze zmrazí potraviny pri -24 °C, aby sa zachovala väčšina minerálnych látok v potravinách. V prípade, že ju zabudnete deaktivovať, inteligentné senzory zabezpečia, že sa funkcia automaticky vypne približne po 2 dňoch a teplota mrazničky sa vráti na pôvodné nastavenie.
Dodatočný úložný priestor mimo dohľadu
HiddenSpace priehradka poskytuje navyše skrytý úložný priestor, pre plechovky alebo podobné predmety, umiestnený zo spodnej časti zásuvky CrispZone.
Nekonečné možnosti skladovania
Tieto robustné sklenené police možno veľmi jednoducho výškovo nastaviť alebo vybrať, čo vám umožňuje úplnú slobodu prispôsobenia interiéru chladničky podľa vašich špecifických potrieb. Tieto police z tvrdeného skla sú vysoko odolné a bezpečné, takže unesú aj väčšie množstvo potravín.
Ušetrite peniaze
Spotrebiče, ktoré majú 15 a viac rokov, spotrebujú až trikrát viac energie ako nové. Nové modely Gorenje prichádzajú s vynikajúcou tepelnou izoláciou, spotrebiče sa môžu pochváliť vylepšeným tesnením dverí, špičkovými komponentmi chladiaceho systému a elektronickou reguláciou, ktorá znižuje spotrebu energie na minimum.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1772 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 38 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 3.2 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | LED kontrolky |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Nízkonámrazový LessFrost |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 272 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 13 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit