Electrolux EHH3920BOK - Varná doska
Pr. č.: 23943
Popis produktu Electrolux EHH3920BOK
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Rozmery - výška: | 4.3 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 29 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Vaša jedinečná kuchyňa – ušitá na mieru pre vás Skombinujte tento modulárny varný panel s inými modulárnymi varnými panelmi značky Electrolux a vytvorte svoju vlastnú kombináciu spôsobov varenia – vyberte si plyn, indukciu alebo sálavé teplo. Vždy čisté Vďaka indukčnej technológii sa povrch panelu nikdy nerozpáli. Pokvapkané miesta nestvrdnú a stačí, keď ich rýchlo utriete. |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Poloha ovládačov: vpredu vľavo, vpravo Detekcia hrnca Varné zóny: indukčná, indukčná (vpredu) - indukčná, 1800W/180mm (vzadu) Jednoduchá inštalácia vďaka systému zapadnutia Farba ovládačov antikorová Stredná predná zóna - výkon/priemer 1400W/140mm Stredná zadná zóna - výkon/priemer 1800W/180mm Celkový elektrický príkon (W) 3200 Typ ohrevu plne indukčný Frekvencia 50 Hz |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit