Electrolux EHF46240XK čierna - Sklokeramická varná doska
Pr. č.: 23929
Popis produktu Electrolux EHF46240XK čierna
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Sklokeramické (elektrické) |
| Rozmery - výška: | 3.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51.6 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 57.6 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 220 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 6500 W |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer 2300W/210mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer 1200W/145mm Pravá predná zóna - výkon/priemer 1200W/145mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer 1800W/180mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: | Bezpečnostné prvky: automatické vypnutie |
| Detská poistka: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit