Electrolux EGT6647LOK čierna - Varná doska
Pr. č.: 107814
Popis produktu Electrolux EGT6647LOK čierna
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | tvrdené sklo |
| Výška pre zabudovanie: | 4.5 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Typ mriežky: | Liatinové |
| Spoločný výkon varných zón: | 290 W |
| Rozdelenie horákov : |
Pravá predná zóna - výkon/priemer: 2000W/107|5mm; Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2900W/128|5mm; Stredná zadná zóna - výkon/priemer: 2000W/107|5mm; Stredná predná zóna - výkon/priemer: 1000W/85|5mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit