Electrolux EGH6343RON vystavený kus - Plynová varná doska
Popis produktu Electrolux EGH6343RON vystavený kus
Kus za špeciálnu cenu.
Tovar vystavený na predajni v ZA
Pozri si detailné fotografie v galérií.
Typ dosky: plyn
Typ ovládania: gombíky
Poloha ovládacích prvkov: vpravo vpredu
Ľavá zadná zóna: stredný horák, 2000W / 70mm
Predná zóna, stredná zóna: žiadna, 0W / 0mm
Predná pravá plocha: malý horák, 1000W / 54mm
Pravá zadná zóna: stredný horák, 2000W / 70mm
Integrovaný zapaľovač
Ochrana pred povodňami: plyn sa odreže po vypálení plameňa
Liatinové mreže
Súprava na konverziu plynu
Rozmery (S x G) [mm]: 595 x 510
Rozmery drážky (Š x V x G) [mm]: 40x560x480
Farba: krém
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Rozmery - výška: | 4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Rozdelenie horákov : |
Ľavá zadná zóna: stredný horák, 2000W / 70mm Predná zóna, stredná zóna: žiadna, 0W / 0mm Predná pravá plocha: malý horák, 1000W / 54mm Pravá zadná zóna: stredný horák, 2000W / 70mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit