Electrolux EGH46343BX antikorová - Plynová varná doska
Popis produktu Electrolux EGH46343BX antikorová
Vždy perfektne ladí s vašim interiérovým dizajnom a perfektne vyhovie vašim kuchárskym potrebám - Štíhly profil a elegantný štýl radu plynových panelov SlimProfile zaistí plynulé začlenenie do vašej kuchyne a dokonalé splnenie vašich kuchárskych potrieb.
Už žiadne vyliatie a vykypenie na váš pracovný povrch - Štýlový rám so skosenými hranami tohto varného panela zastaví a zachytí vyliatu alebo vykypenú tekutinu z vrchnej časti varného panela, aby zostal okolitý pracovný povrch vždy čistý.
Vynikajúci rozvod tepla na dokonalé varenie - Úsporný plynový horák s výkonom 4 kW umožňuje rovnomerný rozvod tepla, vďaka čomu dosiahnete dokonalé výsledky varenia. Horák je praktický najmä pre krátke časy prípravy.
Maximalizuje bezpečnosť počas varenia - Rozšírený dizajn podstavcov na varné nádoby na tomto spotrebiči poskytuje ešte lepšiu stabilitu pre hrnce a nádoby všetkých veľkostí položené na varnom paneli.
Bezpečnejší, pohodlnejší a presnejší - Dodatočný priestor okolo ovládačov a ergonomické umiestnenie boli dôsledne navrhnuté tak, aby bolo zabezpečené čo najbezpečnejšie, najpohodlnejšie a najpresnejšie ovládanie plameňa. Širokouhlé plynové kohútiky sú nakonfigurované ideálnym spôsobom, ktorý vám umožní lepšie kontrolovať a presnejšie ovládať úroveň tepla.
Zapaľovanie stlačiť a otočiť ovládané rukou pre všetky zóny - Získajte túto vynikajúcu varnú dosku, ktorú dokážete zapnúť rýchlym a jednoduchým spôsobom. Jednoducho aktivujte potrebný horák jemným otočením a stlačením ovládača, aby ste zapálili plameň.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Rozmery - výška: | 6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 220-240 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 4000 W |
| Rozdelenie horákov : |
Ľavá predná zóna: trojitý horák, 4000W/122mm; Ľavá zadná zóna: stredne rýchla plynová, 2000W/70mm; Pravá predná zóna: pomocná plynová, 1000W/54mm; Pravá zadná zóna: stredne rýchla plynová, 2000W/70mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: | Plynové bezpečnostné poistky: plyn sa vypne, ak plameň zhasne |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Rotačné ovládacie tlačidlá; Poloha ovládačov: vpredu vpravo; Podpora liatinových panvíc |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit