EIZO FlexScan EV2485-BK - Monitor
Popis produktu EIZO FlexScan EV2485-BK
Vďaka vstupom USB-C upstream, DisplayPort a HDMI a štyrom portom USB downstream ponúka model EV2485 ideálnu konektivitu. Kvalita obrazu, ergonómia a možnosti úspory energie sú presvedčivé.
Model EV2485 prijíma obrazové, zvukové a USB dáta prostredníctvom rozhrania USB-C a napája pripojené zariadenia cez USB. Toto praktické viacúčelové rozhranie uľahčuje rýchle pripojenie notebooku, hotdesking alebo prepínanie medzi kanceláriou a domácou kanceláriou.
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 24.1" |
| Rozlíšenie: | WUXGA (1920x1200) |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Antireflexný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178/178 |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Svietivosť: | 350 cd/m² |
| Naklopenie: |
-5 ° / 35 ° Pivot |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1x, HDMI 1x |
| USB 3.0: | 4x, USB-C |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 12 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 7.6 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 356 - 538 x 531 x 230 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 344 x 531 x 54 mm |
| Gaming monitor: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit