Braun SE3-273 Ruby vystavený kus - Epilátor/depilátor
Pr. č.: 180383
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Epilátory/depilátory
Popis produktu Braun SE3-273 Ruby vystavený kus
Parametre produktu
Vlastnosti
| Farba: | Ružová, Biela |
| Holiaci strojček: | Áno |
| Zastrihávač: | Áno |
| Podsvietenie: | Áno |
| Masážne funkcie: | Áno |
| Bezpečnostné upozornenia: |
Sila
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240V / 220 - 240 V |
Hmotnosť a rozmery
| Hmotnosť: | 302 g |
Údaje o balení
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 48 mm |
| Hĺbka balenia: | 145 mm |
| Výška balenia: | 211 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 387 g |
Logistické dáta
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 15,9 cm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 16,3 cm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 20,5 cm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 1,28 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 3 kusov |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit