Bosch SMV84L10EU - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 15294
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu Bosch SMV84L10EU
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 12 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
Sušenie a programy
| ECO program (teploty): | eco 50 |
| Auto program (teploty): | auto 45-65 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Intenzívny progam (teploty): | intenzívny 70 |
| Express program (teploty): | rýchly 65 |
| Studený predoplach: | nie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.5litrov |
| Spotreba energie: | 1.02 kWh |
| Energetická trieda: | A+ |
| Hlučnosť: | 46 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Funkcie: |
mechanická detská poistka proti otvoreniu dvierok VarioSpeed Celých 14 alebo 13 obedových súprav za 140 minút pri štandardnom programe Eco 50 °C, to je už úctyhodný výkon! Pri zvolení funkcie varioSpeed umyjete dokonca ešte dvakrát rýchlejšie, t. j. len za 70 minút. Neuveriteľné! VarioFlex systém košov strieborné XXL umývacie koše s rukoväťou výškovo nastaviteľný horný kôš pomocou 3-násobneho RackMaticu sklopné priehradky v hornom koši (2x) sklopné priehradky na taniere v dolnom koši (4x) priehradka na príbory Variabilný kôš na príbory v dolnom koši. odkladacia plocha pre šálky v hornom koši (2x) ActiveWater hydraulický systém dávkovací asistent EcoSilence Drive AquaSenzor, senzor naplnenia |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit