Bosch PCP615M90E nerez - Varná doska
Pr. č.: 18327
Popis produktu Bosch PCP615M90E nerez
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Nerez |
| Rozmery - výška: | 4.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 58.2 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 7400 W |
| Rozdelenie horákov : |
vpředu vlevo: normální hořák 1.7 kW vzadu vlevo: normální hořák 1.7 kW vzadu vpravo: silný hořák 3 kW vpředu vpravo: úsporný hořák 1 kW |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
termoelektrická pojistka zhasnutí plamene Všechny plynové varné desky mají termoelektrickou pojistku zhasnutí plamene integrovanou do hořáku. Jakmile z jakýchkoliv důvodů zhasne plamen, přeruší pojistka automaticky přívod plynu. samostatné litinové podložky pod hrnce s gumovými nožičkami |
| Detská poistka: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit