Boneco 7136 - Zvlhčovač
Pr. č.: 39457
Popis produktu Boneco 7136
Parametre produktu
Ovládanie
| Ovládanie: | Manuálne |
Napájanie
| Príkon: | 40 Watt |
Prevedenie
| Farba: | Biela |
| Displej: | Nie |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Rozmery (V X Š X H): | 29,8 X 40,2 X 18,4 cm |
| Typ zvlhčovača: | Ultrazvukový |
| Určenej do miestnosti do m3: | 150 |
| Určenej do miestnosti do m2: | 60 |
Prevedenie
| Hlučnosť: | 25 dB |
Funkcie
| Objem nádrže: | 5 l |
| Demineralizačný filter: | Áno |
| Výkon: | 400 g/hod |
| Regulácia vlhkosti: | Áno |
| Tlačidlo vypnuté/zapnuté: | Áno |
| Ďalšie parametre: | Nastavenie priebehu o 2,4 hodiny alebo nepretržitý priebeh |
Príslušenstvo
| Príslušenstvo: |
Čistiaca kefka, možnosť´dokúpiť ionizačnú tyčinku proti baktériám (nie je súčasťou balenia) Antibakteriálna ochranná vrstva obsiahnutá v plastovej nádrži |
Funkcie
| Nastaviteľná intenzita odparovania: | Áno |
| Svetelná kontrolka: | Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit